
Wat gaat goed, wat kan beter?
Bent u tevreden over de activiteiten van de OFS? Voelt u zich nog thuis bij de OFS? Wij horen het graag van u, zodat wij u ook in de toekomst goed van dienst kunnen zijn! Middels een korte vragenlijst krijgen wij graag meer inzicht in uw wensen en behoeften.
Ontmoeten en Inspireren
‘Ontmoeten en inspireren’ zijn woorden die al meer dan 30 jaar centraal staan bij de Ondernemers Federatie Spijkenisse (OFS). De doelstelling was en ís: het behartigen van de collectieve belangen van het bedrijfsleven in Spijkenisse, in het bijzonder die van haar leden.
Zo onderhouden wij contacten met de lokale overheid en overige organisaties en organiseren wij regelmatig B2B-bijeenkomsten, waarbij de leden elkaar op informele wijze treffen onder het genot van een hapje en een drankje. Op deze bijeenkomsten worden presentaties gehouden door leden of door speciaal daartoe uitgenodigde gasten en is er gelegenheid om te komen tot uitwisseling van informatie.
Op de laatst gehouden Algemene Leden Vergadering (ALV) is gesproken over de toekomst van de OFS. Hoe zorgen we ervoor dat de OFS ook in de toekomst voldoende waarde biedt aan haar leden?
Dit brengen wij nu dan ook graag nader in kaart. De eerste stap hierin is een enquête. Graag vernemen wij van u hoe u de OFS tot nu toe hebt ervaren.
Wat vindt u van de OFS-activiteiten tot nu toe? Waar ziet u kansen? En: waar ziet u ruimte voor verbetering?
Wij verzoeken u om nu uw mening met ons te delen.
Met dank en groet,
Cees Vingerling, voorzitter
Jacqueline van Hengel-Soeteman, secretaris
Martijn Walraven, penningmeester